Adnet Media -
didžiausias interneto reklamos tinklas Baltijos šalyse

ADNET MEDIA yra didžiausias interneto reklamos tinklas Baltijos šalyse, vienijantis lankomiausius ir populiariausius portalus, kuriuose gali atsidurti jūsų paslaugos ar produkto reklama. Lietuvoje pasiekiame apie 90% realių interneto vartotojų, naršančių tiek kompiuteryje, tiek mobiliajame telefone. Mūsų pavyzdžiu sėkmingai seka ir Latvijos ADNET reklamos tinklas, pasiekdamas net 85 % bei ADNET tinklas Estijoje, pasiekdamas 65 % realių interneto vartotojų per mėnesį.

Skaičiuodami devynioliktus metus rinkoje jūsų reklamos sklaidai siūlome reklamos pirkimą už banerio parodymus (CPM) arba paspaudimus (CPC) bei kombinuotus sprendimus. Suteikiame galimybę tikslingai nukreipti reklamą ir pasiekti konkrečią auditoriją: vyrus, moteris, jaunimą, vilniečius, išvykusius į užsienį ir pan.

Baltic

Kartu su žiniasklaidos lyderiu DELFI esame didžiausios interneto portalų kompanijos Baltijos šalyse „EKSPRESS GRUPP“ dalis, kartu dirbame įgyvendindami bendrus projektus. Mumis pasitiki daugelis Lietuvos media planavimo agentūrų, todėl sėkmingai planuojame ir įgyvendiname svarbiausių jų klientų kampanijas. Esame ne tik didžiausias reklamos tinklas, bet ir labiausiai matomas – net 20 mūsų tinklo svetainių patenka į lankomiausių Lietuvos TOP30.*

* Šaltinis, Gemius audience, 2017

Baltic
± 3000
kampanijų/metus
250+
tinklalapių
± 700
klientų
19
metų patirtis rinkoje

ADNET MEDIA projektų vadovai padeda klientui rasti efektyviausią sklaidos kanalą, išgryninti perteikiamą žinutę, jei reikia, sukurti turinio rinkodaros projektą bei visą kampanijos reklaminę medžiagą. Kampanijų koordinatoriai užtikrina, kad reklaminė kampanija būtų sėkmingai įgyvendinta visuose jos etapuose, todėl rezultatai nuolatos vertinami, analizuojami bei optimizuojami kiti kampanijos rodikliai.

Kiekvienai reklaminei kampanijai tinklapiai atrenkami kruopščiai pagal kontekstą ir juose besilankančią auditoriją.

Užtikrinamas optimalus reklamos poveikis ir išvengiamas vartotojų persidengimas.

Kampanija optimizuojama pagal kiekvieno sklaidoje dalyvaujančio tinklapio rodiklius ir parodymai skirstomi ten, kur reklama susilaukia vartotojų atsako.