Adnet Reach

Adnet Reach – didžiausia Adnet media reklamos transliavimo kategorija, į kurią patenka daugiau nei 100 svetainių. Tai populiariausias pasirinkimas norintiems pasiekti kuo įvairesnę ir platesnę auditoriją arba pasiekti didelį vartotojų ratą per trumpiausią laiko tarpą. Jūsų reklama atsidurs žinomuose naujienų, skelbimų, pramogų portaluose, pasieks įvairaus amžiaus ir pomėgių grupes. Tinkamas pasirinkimas siekiantiems pristatyti savo prekinį ženklą plačiai auditorijai.

84%
~1.5 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

100+

svetainių

1
2
3
4
5
6
7

Adnet laisvalaikis ir pramogos

Adnet Laisvalaikis ir Pramogos – antra pagal dydį Adnet media kategorija, kuri pasiekia ± 76% realių interneto vartotojų per mėnesį. Pasirinkus šią kategoriją Jūsų reklama atsidurs žinomiausiuose pramogų, patarimų ir pažinčių portaluose. Į kategoriją patenka savo vardą ir lankomumą įtvirtinę puslapiai, kuriuose laiką leidžia net 1,3 mln. interneto vartotojų, vis ieškančių kažko naujo ir įdomaus.

76%
~1,3 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~85

svetainės

1
2
3
4
5
6

Adnet Moterys

Adnet Moterys – viena populiariausių mūsų kategorijų, kuri padeda tikslingai nukreipti Jūsų reklamą moteriškai auditorijai. Įsitraukimo norinčios kampanijos sėkmingai siekia rezultatų šioje kategorijoje, kurią sudaro bene kiekvienai interneto vartotojai pažįstamos svetainės. Adnet Moterys kanale populiariausi maisto, kosmetikos, buitinės technikos prekiniai ženklai įgyvendina kūrybiškus, įtraukiančius turinio projektus ir renka tūkstančius interneto vartotojų kontaktų, kurie noriai dalyvauja siūlomuose sprendimuose.

~1,1 mln.
64%

realių interneto vartotojų/mėn.

~53

svetainės

1
2
3
4

ADNET ŠEIMA

Adnet Šeima – jeigu Jūsų tikslinė auditorija – šeima, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas. Šis kanalas suteikia galimybę su reklamine žinute pasirodyti populiariausiose Lietuvos šeimos svetainėse. Šalia žinomiausių šeimos patarimų portalų, prie mūsų prisijungę ir elektroniniai dienynai (tamo.lt ir manodienynas.lt), kurie padės pasiekti įvairaus amžiaus tėvus ir jų vaikus.

40%
~0,70 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~8

svetainės

1
2
3
4
5
6
7

ADNET JAUNIMAS

Adnet Jaunimas – sprendimas, norintiems pasiekti smalsų, jauną, veržlų, madingą interneto vartotoją, kuris savo laiką leidžia žinomuose naujienų, pramogų ir pažinčių portaluose. Jaunimo kategorijoje rasite daugiau nei trisdešimt svetainių, kurios savo turiniu patraukia aktyvų ,,millennials’’ arba kitaip ,,y kartos’’ atstovą.

60%
~1 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~39

svetainės

1
2
3
4
5

ADNET VYRAI

Adnet Vyrai – sportas, automobiliai, lenktynės, žvejyba – tokie interesai vienija šios Adnet media kategorijos lankytojus. Čia galima rasti populiariausias auto moto svetaines Tad jeigu jūsų paslauga ar produktas galėtų sudominti vyrišką auditoriją, ši kategorija tinkamas sprendimas.

53%
~0,95 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~33

svetainės.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

ADNET NAUJIENOS IR VERSLAS

Adnet Naujienos ir Verslas – dienos naujienos ir atskirų regionų ar net mikrorajonų aktualijos, verslo ir mokslo pranešimai bei žinomų žmonių gyvenimai – temos, šalia kurių galėtų atsidurti jūsų reklama ir pasiekti daugiau nei 800 000 interneto vartotojų per mėnesį.

48%
~0,86 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~59

svetainės

1
2
3
4
5
6
7

ADNET VERSLAS PREMIUM

Adnet Verslas Premium – nišinė verslo puslapių kategorija, kurioje renkasi specializuota verslo auditorija. Tai puikus sprendimas, siekiant pristatyti B2B produktus ar paslaugas.

40%
~0,50 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~14

svetainių

1
2
3
4
5
6

MOBILE REKLAMA

Sparčiai augančio pasiekiamumo kanalas. Adnet media suteikia galimybę reklamą transliuoti mobiliajame telefone, pasirenkant reikiamą puslapių, turinčių mobilias versijas, kategoriją, operacinę sistemą, miestą ar kitą tikslinį parametrą. Kombinuodami įprastą ir mobiliąją sklaidą, užtikrinate didžiausią pasiekiamumą, nes keliaujate paskui vartotoją, kai jis palikdamas darbo ar namų kompiuterį toliau laisvu laiku naršo savo mobiliajame telefone.

70%
~0,80 mln.

realių interneto vartotojų/mėn.

~34

svetainės

1
2
3
4
5
6
7

Video Reklama

Televizijai keliantis į internetą, išaugo poreikis video turinį stebėti kompiuterio ekranuose. Vis didesnis video platformų teikiamas turinys internete tapo prieinamas kiekvienam vartotojui, o kartu su juo atsirado didesnės galimybės video reklamai. Šiandien galime pasiūlyti skirtingas video integracijas internete, priklausomai nuo kampanijos tikslų: ar tai būtų smūginė komunikacija, ar integracija nuomonių lyderio laidoje.

GALIMYBĖS