Home page header banner
Slapukai, vartotojai ir sutikimai arba Kodėl man reikia CMP?

Naujienos apie vartotojų informavimą bei sutikimų rinkimą dėl tinklapiuose naudojamų slapukų

Daugiau
Ads.txt: talpinimo instrukcija

Glausta ir konkreti informacija kas yra ads.txt, kodėl to reikia, kaip tai veikia, kaip tai sukurti ir kur tai talpinti.

Daugiau
Chrome blokuos netinkamus banerių formatus

Nuo šių metų vasario 15 dienos Google Chrome naršyklė pradės automatiškai blokuoti netinkamus reklamos formatus tinklapiuose.

Daugiau
Ads.txt: priimkite arba būsite užblokuoti

Taip gąsdinančiai, o gal labiau motyvuojančiai skamba vienos didžiausių ir seniausių pasaulyje reklamos kompanijų Publicis programmatic skyriaus direktorės Liane Nadeau atviras laiškas svetainių savininkams…

Daugiau
Partnerystė su Alfa.lt

Džiaugiamės, jog dar vienas didžiųjų naujienų portalų Alfa.lt pasirinko mus kaip pagrindinius savo atstovus internetinės reklamos rinkoje! Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti dar geresnius, visapusiškus reklamos sprendimus…

Daugiau
Banerinės reklamos privalumai

Apie reklaminius banerius reiktų kalbėti ne tik kaip apie priemonę perkelti spaudos maketo vizualą į skaitmeninę aplinką, bet ir kaip apie marketingo įrankį, kuris visapusiškai augina prekės ženklo žinomumą…

Daugiau
Kas yra patrauklus baneris?

Kaip patraukti vartotojo dėmesį, kai aplinkui margas, informacijos pilnas puslapio turinys? Reklamos kūrėjai ir dizaineriai dalijasi keletu įžvalgų, kurios galėtų būti naudingos jūsų kūrybiniam procesui:…

Daugiau

Klientai apie mus

Džiaugiamės, kad Adnet media tapo mūsų ilgalaikiu bei patikimu partneriu, su kuriuo galime konsultuotis bei ieškoti novatoriškų sprendimų, kaip efektyviai monetizuoti portalų srautą. Adnet komandos profesionalumas ir operatyvumas leidžia mums sklandžiai auginti pardavimus.

Asta Iljasevičiūtė, Vykdomoji direktorė
GM žurnalų leidybos grupė, UAB

Adnet media komanda yra patikima, kokybiškai ir laiku įvykdanti visas užduotis. Visada ne tik profesionaliai padeda pasirinkti efektyviausius interneto kanalus bei reklamos būdus, bet ir pasiūlo novatoriškų sprendimų, skatinančių didžiausią vartotojų įsitraukimą. Bendravimas su Adnet media atstovais vyksta lengvai ir sklandžiai. Rekomenduojame visiems, norintiems pasiekti geriausių reklamos internete rezultatų  ir ieškantiems profesionalaus ilgalaikio bendradarbiavimo.

Loreta Masevičienė, Rinkodaros ir pardavimų projektų vadovė
UAB ,,Northway medicinos centrai’’ / Northway grupė

Adnet media kompanija yra viena iš nedaugelio, kurioje verslo klientų aptarnavimo kultūra, dėmesys jo poreikiams ir specifikai yra ypač aukštame lygyje. Dėl savo aukšto potencialo ir puikaus aptarnavimo tai kanalas, kuriame, palaipsniui augdami, savo išlaidas ir vykdomų kampanijų mąstą esame linkę didinti sparčiau nei kituose.

Linas Armalys, vadovas
UAB ,,Credital’’

Flexibility, variety of opportunities for promotion and personnel commitment of Adnet media has helped Vilnius Grand Resort to increase brand awareness and attract new customers. It’s a joy to work with partners you can rely on.

Miroslava Kostadinova, Generalinė direktorė
UAB ,,Villon’’

Profesionalus partneris optimizuojant ir prižiūrint kampanijas nuo A iki Ž. Padėjo segmentuoti klientus ir pasiūlė naujų retargeting’o galimybių, kurios medicinos sektoriuje ypač aktualios.

Simona Savickienė, rinkodaros vadovė
Lietuvos ir Vokietijos UAB „Lirema“

Augimas, tobulėjimas ir vystymasis neįmanomi be patikimų ir kompetentingų partnerių. Adnet media jau dešimtį metų yra mūsų bendražygiai į sėkmę. Partneriai, kurie supranta mus iš pusės žodžio.

Ramunė Balodytė
UAB ,,Inspired communications” Inspired UM

Kūrybiški, nestandartiniai ir į rezultatus orientuoti pasiūlymai lėmė Adnet media pasirinkimą daugelio projektų įgyvendinime. Ar tai naujo produkto pristatymas rinkai, ar įvaizdinė kampanija – rezultatais visada likdavome patenkinti, nes jie viršydavo lūkesčius.

Valdas Šidla, marketingo vadovas
Santa Maria departamentas, UAB ,,Paulig Coffee Lietuva”

Su Adnet media dirbame jau ne vienerius metus ir esame labai patenkinti mūsų bendradarbiavimu. Labai vertiname šių partnerių operatyvumą ir profesionalumą. Rekomenduoju Adnet media kaip patikimą parterį.

Inga Zimaitienė, Internetinės prekybos vadovė
UAB ,,Studio Moderna’’

Šiandien, skubančioje visuomenėje mums vis sunkiau pavyksta gauti nors sekundę vartotojo dėmesio. Galime pasitikėti Adnet media randant tuos sprendimus, kurie iš tiesų verčia vartotoją stabtelti, bent tai vienai, bet labai svarbiai sekundei

Gintarė Norvaišė, Rinkodaros vadovė
UAB "Druskininkų Rasa"