Privatumo politika

Mums, Adnet media, yra svarbus skaidrumas ir mes norime, kad jūs pilnai suprastumėte kaip mes galime rinkti, naudoti ar dalintis duomenimis, susijusiais su jumis ir paaiškinti apie sprendimus bei veiksmus, kurių galite imtis. Ši privatumo politika detalizuoja duomenų rinkimą ir jų panaudojimą svetainėse ir programėlėse (apps), kurios dalyvauja Adnet media tinkle, taip pat ir šiame tinklapyje. Jums lankantis mūsų tinklapyje mes renkame informaciją apie jus, kurią jūs savanoriškai pateikiate registracijos formoje norėdami su mumis susisiekti, gauti naujienlaiškius, registruojantis rinkos tyrimų ataskaitų gavimui ar dėl kitų paslaugų, teikiamų mūsų tinklapyje.

Informacija, kurią renkame

Kai jūs apsilankote tinklapyje ar naudojatės programėle, kuri naudoja mūsų technologiją, mes renkame tam tikrą informaciją apie jus ir jūsų naudojamą įrenginį. Informacija, kurią mes renkame gali būti: IP adresas, domenas, naršyklės tipas ir kalba, tinklapio URL adresas, apsilankymo data ir laikas, puslapio atvertimo informacija, interneto paslaugų tiekėjas, platformos tipas, datos ir laiko žymos, geolokacija, paspaudimo duomenys, transliuotų reklamų tipai, informacija apie jūsų įrenginį, įskaitant įrenginio tipą, modelį, operacinę sistemą, operacinės sistemos versiją, prieigos tipą.

Mes nerenkame jokių jautrių asmeninių duomenų, kurie reglamentuojami Europos Sąjungos ar Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Kaip mes renkame informaciją

Mes naudojame slapukus ir kitas standartines interneto technologijas, įskaitant:

 • Žymės ir sekimo pikseliai. Tai yra kodo blokai, kuriuos mes ir mūsų klientai gali naudoti norint sekti jūsų kelionę po tinklapius ir programėles, kurios naudoja mūsų technologiją, jūsų naršymo elgseną. Pikselius naudojame informacijos, kurią mes turime apie jus ir kliento ar trečiųjų šalių, kurios suinteresuotos jums rodyti reklamą, savarankiškai surinktos informacijos sinchronizacijai.
 • Slapukai. Tai yra duomenų bylos, dažnai turinčios unikalų identifikatorių, kurios yra išsaugomos lankytojo įrenginyje ar kompiuteryje. Mes naudojame slapukus mūsų tinklo tinklapiuose tam, kad tvarkingai veiktų mūsų technologija. Daugiau apie slapukus ir kaip juos išjungti galite skaityti adresu http://www.allaboutcookies.org
 • SDK arba Software Development Kits. Tai yra kodo blokai, panašūs į žymes ar sekimo pikselius, kurie yra integruoti į programėlės kodą. Jie mums leidžia kaupti informaciją apie jūsų programėlės naudojimo ypatumus.
 • Mes bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis, kurios gali savarankiškai rinkti informaciją apie vartotoją – tai įgalina mūsų klientus rodyti tikslines reklamas naudojantis mūsų reklamos technologija. Ši Privatumo Politika neapibrėžia trečiųjų šalių duomenų rinkimo ir naudojimo procesų. Norint sužinoti daugiau informacijos apie trečiųjų šalių duomenų rinkimo ypatumus reikėtų skaityti šių trečiųjų šalių privatumo politikos apibrėžimus. Pavyzdžiui, mes bendradarbiaujama su UAB „Adform“ – apie jų privatumo politiką galite sužinoti apsilankę http://site.adform.com/privacy-policy/en/

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

Apie jus surinkta informacija mūsų klientus įgalina rasti ir nusipirkti reklamos vietą mūsų tinkle dalyvaujančiuose tinklapiuose ir programėlėse. Konkrečiau, mūsų klientai mūsų surinktą informaciją apie jus sujungia su savarankiškai surinkta informacija, kad galėtų jums parodyti tikslinę reklamą, kuri, klientų nuomone, jums būtų aktuali ir įdomi. Daugiau informacijos kaip veikia tikslinės reklamos nukreipimas galite sužinoti Network Advertising Initiative (NAI) šviečiamajame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Surinktą informaciją mes taip pat galime panaudoti tokiems veiksmams:

 • Mūsų technologijos operavimas ir tobulinimas
 • Tyrimų ir vystymo vykdymas
 • Standartinės reklamos kontrolės įgalinimas
 • Apibendrinančių lankytojų aktyvumo ataskaitų rengimas
 • Reklamos našumo ataskaitos, reklamos kampanijų ataskaitos bei prognozė
 • Vartotojų atsako į reklamas vertinimas
 • Jūsų atsisakymo (opt-out) dalyvauti mūsų technologijoje vykdymas
 • Apgaulingos, neleistinos bei neteisėtos veiklos internete tyrimai, apsauga ir prevencija

Duomenų kaupimas

Surinktą informaciją, pavyzdžiui IP adresus ar kitą aukščiau išvardintą informaciją, mes galime saugoti iki 90 dienų, po kurių mes šiuos duomenis anonimizuojame ir agreguojame juos į apibendrintas ataskaitas. Šias agreguotus apibendrintus duomenis (kuriuose nėra IP adresų ar kitos informacijos, galinčios identifikuoti konkrečią naršyklę ar įrenginį) mes saugome ilgiau nei 90 dienų.

Duomenų dalinimasis

Surinkta informacija dalinamės su įvairiais partneriais, įskaitant reklamos užsakovus, reklamos agentūras, tinklapių ar programėlių savininkus. Šia informacija dalinamės dėl įvairių priežasčių:

 • Su reklamos užsakovais dalinamės informacija, kad jie galėtų lengviau pirkti ir tikslingai pritaikyti
  reklamą tinklapiuose pagal vartotojų pomėgius.
 • Informacija galime dalintis su trečiosiomis šalimis dėl teisinių, apsaugos ir saugumo priežasčių,
  įskaitant:

  • Įstatymų ir teisės aktų reikalavimų laikymasis bei reagavimas į teisėtus ar teisinio
   proceso prašymus;
  • Adnet media, mūsų klientų ir partnerių teisių bei nuosavybės apsauga, įskaitant
   priverstinį sutarčių sąlygų vykdymą, tinklo ir fizinės nuosavybės apsaugą;
  • Išskirtiniai atvejai, kai atsiranda pavojus ar grėsmė mūsų darbuotojų, klientų, partnerių
   ar bet kokio kito žmogaus sveikatai ar gyvybei.
 • Informacija galime dalintis su šalimis, kurios panaudodamos informacija mums teiks paslaugas ar
  atliks mūsų paskirtas užduotis.

Mūsų klientų renkama informacija

Mūsų klientai ar kitos trečiosios šalys, kurios naudojasi mūsų technologija savo reklamose ar konkrečiuose tinklapiuose gali naudoti savo žymes ar sekimo pikselius, slapukus ar kitas panašias technologines priemones. Šie klientai patys užtikrina privatumo politiką ir procesus. Mes nesame atsakingi už mūsų technologija naudojančių klientų privatumo politiką.

Privatumo politikos keitimas

Dėl nuolatinio savo paslaugų vystymo bei tobulinimo, pasiliekame sau teisę pakeisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu, vadovaudamiesi taikytinais įstatymais. Visi pakeitimai bus publikuojami šiame puslapyje ir įsigalios nedelsiant. Dėl nurodytų aplinkybių, šį puslapį turėtumėte tikrinti nuolat.

Tinklalapiuose gali būti naudojami tokie slapukai:

 • Techniniai slapukai – šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti tinklalapyje ir naudotis jo funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių tinklalapio sričių. Be šių slapukų vartotojas negalėtų naudotis tinklalapio paslaugomis;
 • Funkciniai slapukai – šie slapukai leidžia tinklalapiui įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, vartotojams pritaikytas funkcijas.
 • Analitiniai slapukai – šie slapukai naudojami tinklalapio lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. Šių slapukų gauti rezultatai naudojami anonimiškai ir išskirtinai tik statistikos tikslams. Tinklalapiai naudoja tam tikrų trečiųjų šalių paslaugas, kurios nepriklausomai, įdiega savo slapukus.
 • Tiksliniai arba reklaminiai slapukai – šie slapukai naudojami norint parodyti produktus arba paslaugas, kurios galėtų dominti vartotoją ar pasiūlyti panašias, kurias vartotojas jau žiūrėjo.
 • Trečiųjų šalių slapukai – šie slapukai leidžia vartotojui matyti reklaminius skydelius su peržiūrėtomis prekėmis arba kitais aktualiais pasiūlymais. Tokių slapukų informacija yra visiškai kontroliuojama trečiųjų šalių.
 • Socialinių tinklų slapukai – šie slapukai naudojami, norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti tinklalapio informaciją. Pavyzdžiui, jie yra naudojami vartotojui norint pasidalinti savo socialinėje paskyroje skelbimu draugams arba išreikšti patikimą.