Didžiausias reklamos tinklas Baltijos šalyse

Nuo 2001 metų siūlome inovatyviausius ir geriausius tinklapių reklamos inventoriaus monetizavimo sprendimus. Žinome kaip geriausiai patenkinti visų dydžių ir sudėtingumo tinklapių poreikius bei lūkesčius. Tiesiogiai bendradarbiaujame su 300+ tinklapių savininkais Baltijos šalyse – dirbame ir su didžiausiais regiono tinklapiais (Delfi.lt, Delfi.lv, Delfi.ee, Autogidas.lt, Vinted.lt, Inbox.lv, Supermama.lt ir daug kitų), ir su išskirtinai nišinės tematikos portalais (beatosvirtuve.lt, makalius.lt, gismeteo.lt, manonamai.lt, interjeras.lt, elektronika.lt ir daug kitų).

1
2
3
4
5
6
7

Galinga reklamos transliavimo sistema (Ad Server)

Mūsų reklamos transliavimo sistema yra sukurta, kad atitiktų visus jūsų lūkesčius, išpildytų sudėtingiausias reklamos užklausas ir visada automatiškai siektų pagrindinio jūsų ir mūsų tikslo – maksimalaus reklamos pelningumo.

Galinga reklamos transliavimo sistema (Ad Server)

Visapusiškas tinklapio reklamos inventoriaus panaudojimas

Mes galime administruoti ir aprūpinti jus reklama visose interneto platformose: Display (Desktop, Mobile, Tablet), Video (Instream, Outstream), Apps, Facebook (Instant Articles), Youtube ir kt.

Visapusiškas tinklapio reklamos inventoriaus panaudojimas

Visiška sprendimo laisvė

Pasitelkdami visą mūsų profesionalios komandos kolektyvinę patirtį siūlome jums reklamos inventoriaus monetizacijos rekomendacijas ir pasiūlymus, tačiau galutinis sprendimas dėl reklamos tinklapyje yra jūsų.

Visiška sprendimo laisvė

Adnet SSP

Mūsų reklamos transliavimo sistemoje integruota SSP (supply side platform), leidžianti programmatic būdu akimirksniu susijungti su daugiau nei 200 pasaulinių DSP (demand side platform) partnerių ir inventorių parduoti už didžiausią įmanomą kainą

Adnet SSP

Premium klientai

Mes bendradarbiaujame su visomis reklamos ir media agentūromis bei didžiausiais klientais Baltijos šalyse, ir teikiame geriausius reklamos pasiūlymus jūsų tinklapyje tam, kad jums to nereikėtų daryti ir galėtumėte visą dėmesį skirti savo tinklapio vystymui.

1
2
3
4
5
6

Naujausi technologiniai sprendimai

Mes ne tik visuomet esame naujausių globalių tendencijų priešakyje, o taip pat ir patys kuriame unikalius bei naujausius technologinius eksperimentus ar kūrybinius sprendimus.

Naujausi technologiniai sprendimai

Brand safe ir aktualios reklamos

Mūsų DMP (Data Management Platform) ir kitos tikslaus reklamos nukreipimo priemonės leidžia reklamas pritaikyti reklamos kontekstą prie tinklapio turinio ir rodyti tikslingai auditorijai, neerzinant vartotojo neaktualia reklama.

Brand safe ir aktualios reklamos

Reklamos kokybės kontrolė

Mes jums suteikiame reklamos kainų žemutinių ribų kontrolės ir nepageidaujamų reklamų šalinimo galimybes, platų reklamos formatų pasirinkimą ir rekomenduojame geriausiai tinklapio turiniui tinkančius formatus.

Reklamos kokybės kontrolė

Detali reklamos statistika ir uždarbio ataskaitos

Kiekvienam tinklapio savininkui suteikiame prieigą prie mūsų statistikos ir ataskaitų įrankio, kuriame galite matyti reklamų našumą jūsų tinklapyje įvairiausiais pjūviais: pagal dieną/savaitę/mėnesį, pagal reklamos formatą, pagal poziciją tinklapyje, pagal reklamos šaltinius ir t.t.

Detali reklamos statistika ir uždarbio ataskaitos